Дорожникам на трасі погрожували фізичною розправою

Інцидент стався ще в суботу на трасі Київ-Харків-Довжанський, на виїзді з міста Полтави. Підрядники виконували ремонт дорожнього покриття і хотіли встановлювати відбійники, але підприємцю з ятки це не сподобалося. Тож в хід пішли слова та погрози розправи зброєю. Більше знає Анна Ружін.

Ремонтні роботи на цій ділянці проводять уже не перший рік. Але лише цьогоріч зіткнулися з супротивом, розповідає директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан. Почали встановлення відбійників, щоб забезпечити захист тим, хто буде пересуватися узбіччям, адже на трасі буде працювати велика техніка, і розпочалися проблеми. Підприємець, кіоск якого знаходиться прямо біля дороги, розпочав зі сварки, розповідає Олексій Басан. 

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» 

- Була викликана поліція, через деякий час поліція під'їхала, і я теж. На жаль, був один підпримець, я не знаю хто, поліція встановить його дані, який поводив себе неадекватно:погрожував застосовувати зброю, стріляти на ураження, мені та співробітникам.

За його словами, підприємця не влаштовувало це, оскільки відбійник – перешкода для його бізнесу, адже автівки не зможуть під'їхати впритул. 

У дорожників же план, додає Олексій Басан, та й земля у підприємця не приватна, а орендована у міста. 

Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» 

- Приїхала поліція, декілька нарядів, а ще «Беркут». Допомогли якось цей конфлікт пригальмувати, забезпечила безпеку наших підрядників. Підрядники за 1,5-2 години установили бар'єр. Зараз стоїть, все добре. Підрядниками написана заява про вчинення злочину і про погрози в їх бік.

Речник полтавської поліції Юрій Сулаєв інформацію підтвердив, заяву про пригоду зареєстровано 30 серпня. Наразі триває слідство. 

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- За даним фактом поліцейськими Полтавсього відділу, зокрема, слідчим підрозділом, наразі вирішується питання щодо внесення відомостей до ЄРДР за кваліфікуючими ознаками статті 129 ККУ. Це погроза вбивством. Будуть встановлюватися обставини і встановлюватиметься істина в даній конфліктній ситуації.

Подробиць про іншу сторону не повідомляють, але ніби-то цей підприємець займається дизельним паливом.

Стрічка новин