Сім дітей-сиріт Полтави отримають квартири

У стінах міської ради провели комісію щодо формування потреби в субвенції для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Субвенція надходить місту з держави. Подробиці – далі у сюжеті.

Державна програма забезпечення житлових прав дітей-сиріт реалізується четвертий рік. Квартири уже отримали троє полтавці. На черзі ще сім. Відповідні документи підготували у міській раді. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Це державні кошти. Наше завдання – визначити цих дітей, вести цей облік, вчасно подати, організувати всю бюрократичну процедуру для того, щоб ці діти мали можливість претендувати. Ми поставили перед собою завдання, що ми беремо участь у подібних проєктах держави і обов’язково даємо можливість дітям отримувати ці квартири.

Квартири отримають троє сиріт з Подільського району міста та по двоє – з Шевченківського та Київського. Власниками житла стануть діти, до яких підійшла черга. 

Ігор Федій, перший заступник міського голови Полтави

- Надходить фіксована сума. Це орієнтовно 535 тис грн. На цю суму вони можуть, вже виходячи з власних уподобань, під контролем працівників управління соціального захисту вибрати те житло, яке їх задовольняє. Тобто, це може бути як однокімнатна квартира, так і 2-х. Сьома дитина, на неї не вистачало коштів від держави. Тобто, на цю суму. Але спільним рішенням керівництва міської влади знайдена можливість надати додаткові кошти для того, щоб вийти на ліміт придбання квартири.

Діти-сироти оберуть квартири під наглядом соціальної служби.

Стрічка новин