До початку навчального року обстежили 1048 навчальних закладів Полтавщини

До початку навчального року обстежили 1048 навчальних закладів Полтавщини

Завтра  – початок нового 2020-2021 навчального року. Освітній процес розпочнеться в усіх школах України, за винятком шкіл у регіонах із "червоним" рівнем епідеміологічної небезпеки.

Полтавщина – у "зеленій зоні", тож відзавтра діти сядуть за парти. Але батькам, дітям і вчителям потрібно розуміти, що поки триває епідемія захворювання на коронавірусну хворобу, навчання проходитиме за новими умовами – відповідно до тимчасових рекомендацій Головного державного лікаря України, викладених  у  Постанові № 42 від 30.07.2020р. « Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».  Рекомендацій  потрібно обов’язково дотримуватися.

Спеціалісти районних, міськрайонних та міських управлінь Головного управління Держпродспожислужби в Полтавській  області долучилися до комісійних перевірок дитячих навчальних закладів, створених органами місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо їх готовності до нового навчального року 2020/2021 на предмет дотримання протиепідемічних заходів з урахуванням епідемічної ситуації щодо створення в них безпечних умов для вихованців, учнів та педагогічних працівників з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

"На початок нового навчального року заклади освіти забезпечені засобами індивідуального захисту, безконтактними термометрами, антисептичними засобами для обробки рук та дезінфекційними засобами, – зазначиладиректор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська. – Питання організації перевезень дітей шкільними автобусами врегульоване. Складено графіки та маршрути руху автобусів. Завершують роботи з технічного обстеження і профілактичного обслуговування всіх транспортних засобів".

До початку навчального року комісійно обстежили 1048 навчальних закладів Полтавщини.

Стрічка новин