З 1 вересня КПВВ на Донбасі переходять на осінній режим

З 1 вересня КПВВ на Донбасі переходять на осінній режим

І продовжують функціонувати в умовах карантину.

У зв'язку з упровадженням посилених протиепідемічних заходів на території України змінено режим функціонування контрольних пунктів в'їзду/виїзду і порядок пропуску осіб, транспортних засобів через лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях, повідомляє пресцентр Операції об'єднаних сил, передаєІнтерфакс-Україна.

"В умовах карантину перетин лінії розмежування проводиться з дотриманням усіх протиепідемічних норм: температурний скринінг, засоби індивідуального захисту, соціальна дистанція. Пропуск осіб з тимчасово окупованої території через КПВВ здійснюється за умови їхньої згоди на проведення заходів обов’язкової самоізоляції, перевірки спроможності встановлення електронного сервісу "Дій вдома" або надання згоди на обсервацію. Водночас пропуск осіб з підвищеною температурою тіла вище 37,2˚С та таких, що підтверджують контакти протягом останніх 14 діб з особами, хворими COVID-19, здійснюватиметься окремо", - йдеться в повідомленні.

У пресцентрі звертають увагу, що з 1 вересня КПВВ переходять на осінній режим функціонування, тому перетин осіб і транспортних засобів лінії розмежування здійснюватиметься в період з 7:00 до 18:30. У напрямку тимчасово окупованої території перетин контрольних пунктів в'їзду/виїзду - до 18:00.

Зокрема, за осіннім графіком функціонуватимуть КПВВ "Марїнка", КПВВ "Новотроїцьке", КПВВ "Станиця Луганська".

Стрічка новин