До кінця року на Полтавщині буде три інноваційних навчально-практичних центри профосвіти

До кінця року на Полтавщині буде три інноваційних навчально-практичних центри профосвіти

Створять їх в Кременчуці.

У поточному році на базі Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука буде створено навчально-практичний центр з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". На базі Регіонального центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука – з професії "Кухар. Кондитер. Офіціант. Майстер ресторанного обслуговування". На базі Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука – з професії "Слюсар-ремонтник, слюсар з ремонту механоскладальних робіт, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів".

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 № 1055-р "Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення навчально-практичних центрів сучасної професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році" здійснено розподіл субвенції на створення центрів у сумі 3232,9 тис. грн.

Рішенням 33 сесії Полтавської обласної ради 7 скликання від 03.06.2020 № 1351 з метою забезпечення співфінансування на створення навчально-практичних центрів для придбання обладнання довгострокового користування виділено 678 тис. грн, з них для Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука Полтавської області – 474 тис. грн, Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука – 204 тис. грн.

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 27.05.2020 № 247 Регіональному центру професійно-технічної освіти № 1 м. Кременчука для придбання обладнання і предметів довгострокового користування виділено 550 тис. грн. за рахунок коштів Фонду розвитку територій області, повідомляють на сайті Полтавської ОДА.

Стрічка новин