На Алеї пам'яті у Полтаві вшанували героїв України

Сьогодні в нашій країні офіційно відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Цей день обраний невипадково, адже саме у серпні 2014 року внаслідок російської збройної агресії на Сході України, під час виходу наших військових з оточення окупантів поблизу міста Іловайськ, українські війська понесли найбільші втрати. Їх сьогодні вшанували і в Полтаві на Алеї пам'яті Івана Котляревського. Сюди прийшли рідні, матері, дружини та побратими полеглих, представники влад області та міста, прості полтавці. На алеї – ряд світлин хлопців, які віддали своє життя за мирне небо над головою. Цього дня у рамках урочистостей погасили і поштову марку, присвячену Герою України Андрію Конопльову. Андрій з 2014 року виконував свій обов'язок у зоні бойових дій, там і поліг. 

Гліб Кудряшов, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент ПНПУ ім.В.Г.Короленка

- 23 січня 2015 року незаконні збройні формування почали наступ на опорний пункт, і Андрій Конопльов, ризикуючи своїм життям, підняв всіх своїх побратимів, вступив у бій. Влучними пострілами знищив танк, іншим пострілом знерухомив іншу машину, але останній танк встиг зробити смертельний постріл.

Стрічка новин