Полтава та Кам’янець-Подільський стали містами-партнерами

Очільник Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич і секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота підписали відповідний меморандум про співпрацю. У документі йдеться про обмін інформацією і досвідом у сфері підтримки та розвитку туризму на території громад. 

Документ засвідчили у залі Магдебурзького права Ратуші Кам'янця-Подільського. У ньому йдеться про співпрацю у сфері внутрішнього туризму, спорту, культури, музейної справи тощо. Не виключають підписанти угоди й економічного та соціального співробітництва.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Обов’язково наші зв’язки між містом Полтава, між Кам’янцем-Подільським будуть тісними, міцними, довгими і дружніми. Я впевнений у тому, що це не остання наша зустріч як у Кам’янці, і попереду нас чекають зустрічі у Полтаві не тільки на рівні міських голів, а й на рівні делегацій. І дитячих, з Департаментом культури, іншими Департаментами, яким також цікавий досвід.

Меморандум передбачає спільну організацію і проведення заходів, спрямованих на розвиток внутрішнього туризму, обмін досвідом в роботі у сфері створення нових туристичних продуктів, діджиталізації музеїв та менеджменту об’єктів культурної спадщини. Меморандум набуває чинності одразу та діє безстроково.

Михайло Сімашкевич, міський голова Кам’янця-Подільського

- Переважна кількість у нас є західні міста-партнери. А таке місто, як Полтава – це значне місто для всієї неньки-України. Я впевнений у тому, що досвід, який набули вони у своїй сфері туризму, культури, спорту. До речі, у них проводиться фестиваль по бігу марафонському. Ми хочемо приєднатися до ще одного фестивалю, зробити такий самий у місті Кам’янець-Подільський.

Планують провести марафон Newrun у Кам’янці-Подільському. Компанію заснував полтавець Максим Врадій. За словами Олександра Шамоти, вже провели з цього приводу перемовини і питання марафону фактично вирішене.

Стрічка новин