Закінчили будівництво нового корпусу у садочку «Дивограй»

Тепер дошкільний навчальний заклад став найбільшим у Полтаві. Там уже облаштували все для того, аби приймати дітей до груп. Якість робіт перевірили представники міської влади. Подробиці дивіться у сюжеті.

Двоповерхові ліжка, ігри для розвитку дітей, утеплена підлога, окремий санвузол для хлопчиків та дівчаток. Такий вигляд мають групи у новому корпусі дитячого садка. Загалом їх 3. Одна з них зможе приймати дітей з вадами розвитку. Для цього у приміщенні зробили пандуси. Крім цього, тут облаштували і сучасний спортзал для всіх вихованців садочку «Дивограй». 

Вікторія Павленко, директорка ДНЗ №6 «Дивограй» 

- Не завжди можемо задовольнити потреби населення у забезпеченні дошкільної освіти дітей. Тому для Подільського району це було дуже необхідно. Нормативна наповнюваність нового корпусу – 60 місць. Діти, які перебувають у черзі у нас на цей рік, буде вікова група від 3 років, і ті, які очікують відкриття нового корпусу ще з минулого року, але влаштовані уже у наш садочок.

Проєкт розробили 2017-го року. Роботи закінчили 2020-го. За словами першого заступника міського голови Ігоря Федія, витратили на будівництво менше, ніж планували. 

Ігор Федій, перший заступник міського голови Полтави

- Ми вводимо в експлуатацію 746 кв площі дитячого садочку. Загальна будівельна вартість була більше 20 млн. Але по факту ми вийшли на 17 млн 670 тисяч. Тобто, фактична сума економії у процесі будівництва склала 3 млн. Хочу підкреслити, що ця економія виникла не за рахунок якості, а за рахунок того, що будівельники у процесі роботи знаходили конструктивні рішення, які дозволяли зекономити бюджетні кошти.

Садочок готовий приймати дітей в нові групи, говорить заступниця міського голови Тетяна Юрченко. Тепер залишилось вирішити лише юридичні питання. 

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови Полтави

- Сядемо разом з управлінням капітального будівництва, освіти і науки, з юридичними представниками. Проговоримо всі ці питання. Є там і сесійне питання. Тобто, затвердження штатного розпису безпосередньо. А ось по передачі добудови треба, щоб управління капітального будівництва нам сказало, як це правильно зробити, і все зробимо.

Дитячий садок «Дивограй» став найбільшим у Полтаві. Тепер тут 15 груп. Їх зможуть відвідувати 340 вихованців.  

Стрічка новин