Коли мешканці в'їдуть в новобудову по вул.Монастирській, 11?

22 серпня в ефірі нашого телеканалу вийшов сюжет про новобудову на Монастирській, 11. Полтавці придбали квартири за даною адресою, але, за їх словами, в'їхати в новеньку оселю не могли.

Комунікації підведені, але не підключені – наразі не вирішили, хто цим буде займатися: забудовник чи новостворене ОСББ. Від забудовника отримали коментар не вдалося, лише юристконсульт підприємства дала відповідь. Після виходу сюжету вдалося отримати відповідь і директорки.

Юлія Білай підтвердила слова юристконсульта і додала: будинок повністю введений в експлуатацію і є цілий пакет документів, які підтверджують це. Усі комунікаці вже в будинку, варто лише задокументувати балансоутримувача. 

Юлія Білай, фінансовий директор ТОВ «Сучасний дім» 

- Нехай заїжджають, нехай пускають воду, але «Полтававодоканал» каже – куди? На які лічильники, на неопломбовані? Це не може бути. КНС-ка увімкнеться, є договір, ми їм надали. У цьому місяці, у підтвердження цьому ми уклали договір на технічне обслуговування, за наш рахунок.

Тож чекають, поки ОСББ візьме будинок на баланс і укладе договори на обслуговування будівлі. Інформацію про те, що будинок закритий, підтверджує, каже: зробили це виключно, щоб убезпечити від вандалізму, адже будівля нова і поки що пуста.

Стрічка новин