Презентували книгу в пам’ять про воїна-патріота Антона Цедіка

Сьогодні у Полтавському літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського відбулася презентація книги в пам’ять про полтавця Антона Цедіка, добровольця батальйону «Донбас», який загинув 29 серпня 2014 року при виході з Іловайська. Був на ній і Сергій Блавацький.

Антон Цедік з позивним «Еней» загинув у віці 27 років. Він був чесним, правдивим, справедливим, щирим, любив історію, та найголовніше – любив Україну. Так говорять всі, хто його знав.

Ірина Доценко, вчитель математики Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1

- Для мене як для вчителя найголовніше було те, що він вмів висловлювати свою думку, і якщо вона не зовсім співпадала, він міг відстояти її, чітко сформулювати, і це його трішки відрізняло від однолітків, він був трішки доросліший за інших.

Тарас Гапон, побратим, боєць добровольчого батальйону «Донбас» 

- Людина була дуже розважлива, дуже любив Україну. Було в нього підвищене відчуття справедливості, міг гуртувати навколо себе людей, був лідером.

«Антон «Еней» Цедік – правдива Душа в пошуках істини» – це документальна книга – спогад рідних, друзів, побратимів, «майданівців».

Олена Стоцька, автор книги, вчитель української мови та літератури Полтавської гімназії №17

- Коли я дізналася про цього хлопця, наскільки це був патріот, інтелектуал, розумний, мудрий, він палко любив Україну, обрав шлях воїна-патріота і борця за незалежність України. І, звичайно, про такого хлопця повинна знати молодь.

Ольга Цедік, мати загиблого на Донбасі Антона Цедіка

- Це дуже важлива для нас подія, це пам’ять про нашого сина, який, як кажуть живий, поки жива пам’ять про нього.

Книгу про воїна-патріота Антона Цедіка передадуть у шкільні бібліотеки, навчальні заклади. 

Стрічка новин