Бізнес-форум «Жіноче підприємництво у Полтаві»

Бізнес-форум «Жіноче підприємництво у місті Полтава: стан і перспективи розвитку» провели фахівчині. Сім різних тренінгів покликані сприяти створенню власного бізнесу жінками нашого міста, підвищити їх рівень підприємницької грамотності.

На бізнес-форумі у Галереї мистецтв зібрались жінки. Вони допомагають одна одній створити власний бізнес та надалі його розвивати. Спікерки діляться досвідом протягом дня.

Юлія Любимова, керівниця освітньої платформи

- У сучасному світі дуже важливо мати можливість і інструменти для переходу в онлайн, тому що ми не знаємо, що буде завтра. Щоб вижити на ринку, ми готові перейти в онлайн. Компанія моя повністю перейшла в онлайн під час карантину. Я мала досвід і дуже хотіла поділитися ним.

Захід відбувається в рамках реалізації грантового проєкту «Підвищення впливу жінок у розбудові місцевого економічного розвитку як запорука успішної реалізації гендерної політики міста Полтави». Підтримують ініціативи креативних жінок нашого міста міська рада, Департамент економіки і інвестицій, Благодійна організація «Світло надії». 

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови Полтави

- У будь-якій економіці, галузі повинен бути баланс, як і у природі. Кількість жінок на керівних посадах, підприємець повинні також набирати обертів. Сьогодні у нас ситуація така, що у принципі десь близько 40% по Україні жінки є підприємицями.

Роман Дрозд, виконавчий директор БО «Світло надії»

- Світовий тренд – розвиток жіночого підприємництва. Жінка змінює світ. Допомагати, створювати умови для розвитку жіночого підприємництва – це дати можливість їм розвиватися і бути щасливою. Найголовніше наше завдання – дати можливість доступу до знань та ресурсів для цих жінок.

Учасники ставлять питання, обмінюються інформацією про практичні та проблемні питання.

Інна Данилевська, учасниця форуму 

- Я просто вражена насправді, наскільки наша Полтава прогресивна у плані таких форумів. Не дуже на просторах інтернету, навіть не знайдеш наскільки великої кількості різнопланової, різноманітної, корисної інформації, зібраної в одному місці.

Після закінчення форуму учасникам вручили сертифікати.

Стрічка новин