Як зібрати дитину в школу в пандемію Covid-19

Як зібрати дитину в школу в пандемію Covid-19

З 1 вересня діти підуть до школи, тому в умовах коронавірусу варто дотримуватися чітких правил та вимог, які встановлюють населенню.

Перед школою насамперед потрібно вимірювати температуру та дотримуватися санітарний вимог, про це заявив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві, кандидат медичних наук, заслужений лікар України Олег Рубан.

За його словами, є п’ять чітких правил, як зібрати дитину до школи.

  • Вимірювання температури;
  • Визначення клінічних ознак захворювання;
  • Користування маскою та антисептиком;
  • Домашнє харчування;
  • Спостерігання за станом здоров’я.

Також Олег Рубан зазначив, що до школи діти повинні ходити з засобами, які необхідні для респіраторної гігієни, це маска, антисептик, серветки. За його словами, через пандемію харчування у закладах освіти може бути організоване не у повному обсязі, у такому разі дітямм потрібно обов’язково давати з собою сніданки. Також варто спостерігати за станом здоров’я дітей та близьких людей в родині.

"Перед початком навчання обов’язково всі діти оглядаються спеціальним персоналом і вимірюється температура, а також визначаються ті діти, у яких є ознаки захворювання. Хворих дітей ізолюють в спеціальну кімнату для проведення подальшого медичного спостереження", – сказав Олег Рубан.

Стрічка новин