Мультибрендовий торговий центр «Конкорд» вже давно став улюбленим місцем шопінгу та відпочинку полтавців

Чотири поверхи торговельних та розважальних закладів не залишать байдужими жодного відвідувача. До того ж, з 7-го вересня у «Конкорді» розпочалася акція «Каскад сюрпризів».

Кожен відвідувач у «Конкорді» знайде щось для себе. Одяг, взуття, парфуми, побутову техніку, білизну та багато іншого. І все це - від найвідоміших світових брендів. Товари тут - для кожного, незалежно від його доходів та способу життя. Шопінг у «Конкорді» - це яскравий процес пошуку свого індивідуального стилю. А четвертий поверх торговельного центру – улюблене місце відпочинку багатьох полтавців. Тут відвідувачі можуть перекусити та насолодитись бесідою із друзями, або подивитись новинки кіно у розташованому поруч найкращому кінотеатрі міста. Вихователі, які працюють у дитячій кімнаті, приглянуть за дітьми, поки батьки спокійно купують потрібні речі. У мультибрендовому торгово-розважальному центрі «Конкорд» все зроблено для комфорту покупців.

До речі, у вересні центр приготував низку сюрпризів та новинок для полтавців. З 7 по 23 вересня тут проходить акція «Каскад сюрпризів». Кожен покупець, який зробить покупку на 49 гривень і більше, може стати власником приза – фена, праски або сервіза. А 23 вересня о 12 годині дня відбудеться фінальний розіграш акції, де один із покупців зможе виграти ще й телевізор.

Крім того, відтепер кожної п'ятниці о 18 годині на другому поверсі торговельно-розважального центру «Конкорд» виступатиме молодий талановитий джазбенд, який подарує відвідувачам справжню насолоду від живої музики. До речі, магазини в центрі працюють до 21 години. Натомість, продовольчий супермаркет та кафе на 4 поверсі – до 11 вечора, а от кінозал до послуг полтавців – до першої години ночі.

Стрічка новин