У Кременчуці побільшало мільйонерів

Про це свідчать декларації про доходи, які подали до податкової служби. Всього задекларовано доходу 828 млн. 600 тис. грн., а саме по Кременчуцькій державній податковій інспекції – майже 502 з половиною млн. грн., що на 44 млн. грн. більше, ніж минулого року.

За підсумками проведеного декларування, з початку року до Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській області всього подано 12 297 декларацій про доходи (по Кременчуцькій ДПІ – 3690 декларацій), одержаних протягом 2019 року, що в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 202 більше.

Алла Шуба, заст.нач.Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській обл.

- Поданих декларацій, які задекларували доходи більше 1 мільйона гривень, становить 90 декларацій. Це на 23 громадянина більше, ніж у минулому році.

По Кременчуцькій ДПІ – на 18 громадян більше

У Горішніх Плавнях – на 6 

У Кобеляках – на одного більше, ніж минулого року 

По Глобино, як було 6 чоловік, так і цього року, а у Козельщині торік було 2 мільйонера, а цього року немає жодного.

Сума задекларованого ними доходу складає 436,7 млн. грн., що на 108,7 млн. грн. більше, ніж у минулому році. 

Основний дохід людей, які задекларували статки більше мільйона, – зарплатня, дохід від здачі в оренду майна, іноземні доходи.

Навіть після закінчення граничного терміну подання декларації громадяни продовжують виконувати свій конституційний обов’язок та декларують доходи, отримані у 2019 році. Так до Кременчуцького управління після закінчення граничного терміну подання декларації подано 210 декларацій та визначено до сплати податок на доходи фізичних осіб у розмірі 0,47 млн. грн., військовий збір - 0,07 млн. гривень.

Стрічка новин