На Леваді з'явився новий спортивний майданчик

Наведення благоустрою у навіть найвіддаленіших мікрорайонах обласного центру, створення зручних умов для занять масовими видами спорту – пріорітети депутатського корпусу Полтавської міської ради. Ось і днями на одному з подвір’їв мікрорайону Левада з’явився новий, сучасний спортивний майданчик.

Подвір’я між будинками по бульвару Богдана Хмельницького, 28 та вулиці Небесної сотні, 122. Тут, та поряд в сусідніх дворах, проживає чимало дітей, молоді та взагалі тих, хто має бажання займатися спортом на свіжому повітрі. Ці мешканці й звернулися до депутата Полтавської міськради Олександра Кісільова з проханням допомогти в облаштуванні спортивного майданчика.  

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міськради

- Я як депутат Полтавської міськради посприяв, щоб був змонтований спортмайданчик. Його тільки вчора поставили, сьогодні вже люди займаються. Минулого року ми теж встановили вікна за адресою Небесної сотні, 122, замінили у підвальних приміщеннях мережі, в дев’ятиповерхівці за адресою Богдана Хмельницького, 28 замінили мережі в підвалах.

За сприяння у вирішенні цього питання дякували полтавським депутатам власне й мешканці прилеглих будинків.

Роман, мешканець мікрорайону Левада

- Багато молоді і батьків, які б своїм прикладом показували, що треба не пити пиво чи вино на дитячому майданчику, а виходити і підтягуватися, або тренуватися. Дякуємо тим, хто це поставив, я навіть не знаю, хто це зробив, але ось стоять пані Хрістова, Кісільов Олександр, мабуть, вони причетні до цього, дякую їм.

Такі сучасні, нові спортивні модулі мають з’явитися в кожному полтавському подвір’ї, наголошує секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.    

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Щоб діти, які виростають, мали можливість займатися спортом. Те ж саме стосується і дорослих, які у вечірній чи інший час мали можливість займатися спортом безпосередньо у себе в кожному дворі. Тому це наш план, і ми за наступні кілька років ставимо собі завдання встановити аналогічні спортивні майданчики поруч з кожним новим дитячим майданчиком.

Тож депутати Полтавської міської ради пообіцяли мешканцям обласного центру й надалі реагувати на їх звернення щодо благоустрою та у вирішенні їх інших проблем.

Стрічка новин