У Полтаві триває реконструкція та благоустрій транспортно-пішохідної інфраструктури

Зокрема, масштабні роботи відбуваються на головній пішохідній осі мікрорайону Левада – бульварі Богдана Хмельницького.

Ремонт цієї території, де щодня ходить безліч полтавців, не проводилася десятки останніх років, до депутатів надходило чимало скарг від громадян.

Вікторія Хрістова-Синявська, заст. голови Подільської райради Полтави

- До мене як до депутата Подільської райради, починаючи з 2015 року, зверталися мешканці щодо аварійного тротуару, я мешкаю поряд і, як і багато людей, змушена щодня терпіти ці незручності. Разом зі мною люди зібрали підписи, і ми щороку зверталися до управління ЖКГ, але нас не чули. Зараз тротуар вже в такому стані, що безперешкодно люди пройти не можуть, іншої дороги немає, і щороку це питання переносилося, а зараз воно вирішується не лише тротуар, а й ремонт продовження бульвару. Я хочу подякувати Олександру Шамоті та фракції депутатів, до якої я звернулася, що дане питання вирішене, а під керівництвом Олександра Чепурка воно буде доведене до кінця.

Неодноразово зверталися мешканці Левади щодо заміни плитки та благоустрою інфраструктури й до іншого депутата, вже Полтавської міськради Олександра Кисельова.

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міськради 

- Ми звернулися до депутатів Полтавської міськради, особисто до Олександра Шамоти, щоб допомогли посприяти у вирішенні проблеми мешканців, щиро дякую, що змогли цього року. Відреагували. Це питання тримав на контролі не один рік, але лише цього року змогли це зробити.

За сприяння у вирішенні проблеми благоустрою дякували депутатам та комунальникам власне й мешканці Левади.

Ігор, мешканець мікрорайону Левада

- Тому що плитка прийшла в негідність, попіднімалася, тут як дощ пройде, пройти неможливо, ніде, треба якось обуватися, щоб пройти.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Це буде можливість вільно пересуватися як дорослим, так і дітям, тому що було дуже багато нарікань, що розбита плитка, подекуди виглядає арматура, і нами було прийнято рішення зробити його більш зручним, прибрати плитку і покласти нормальне полотно, яке дасть можливість пересуватися дітям, дорослим, людям похилого віку.

Поряд комунальники, проектанти зробили зйомку та облаштовують комфортні пішохідні доріжки вздовж власне самого бульвару Богдана Хмельницького. 

Стрічка новин