У Полтаві триває реконструкція та благоустрій транспортно-пішохідної інфраструктури

Зокрема, масштабні роботи відбуваються на головній пішохідній осі мікрорайону Левада – бульварі Богдана Хмельницького.

Ремонт цієї території, де щодня ходить безліч полтавців, не проводилася десятки останніх років, до депутатів надходило чимало скарг від громадян.

Вікторія Хрістова-Синявська, заст. голови Подільської райради Полтави

- До мене як до депутата Подільської райради, починаючи з 2015 року, зверталися мешканці щодо аварійного тротуару, я мешкаю поряд і, як і багато людей, змушена щодня терпіти ці незручності. Разом зі мною люди зібрали підписи, і ми щороку зверталися до управління ЖКГ, але нас не чули. Зараз тротуар вже в такому стані, що безперешкодно люди пройти не можуть, іншої дороги немає, і щороку це питання переносилося, а зараз воно вирішується не лише тротуар, а й ремонт продовження бульвару. Я хочу подякувати Олександру Шамоті та фракції депутатів, до якої я звернулася, що дане питання вирішене, а під керівництвом Олександра Чепурка воно буде доведене до кінця.

Неодноразово зверталися мешканці Левади щодо заміни плитки та благоустрою інфраструктури й до іншого депутата, вже Полтавської міськради Олександра Кисельова.

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міськради 

- Ми звернулися до депутатів Полтавської міськради, особисто до Олександра Шамоти, щоб допомогли посприяти у вирішенні проблеми мешканців, щиро дякую, що змогли цього року. Відреагували. Це питання тримав на контролі не один рік, але лише цього року змогли це зробити.

За сприяння у вирішенні проблеми благоустрою дякували депутатам та комунальникам власне й мешканці Левади.

Ігор, мешканець мікрорайону Левада

- Тому що плитка прийшла в негідність, попіднімалася, тут як дощ пройде, пройти неможливо, ніде, треба якось обуватися, щоб пройти.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Це буде можливість вільно пересуватися як дорослим, так і дітям, тому що було дуже багато нарікань, що розбита плитка, подекуди виглядає арматура, і нами було прийнято рішення зробити його більш зручним, прибрати плитку і покласти нормальне полотно, яке дасть можливість пересуватися дітям, дорослим, людям похилого віку.

Поряд комунальники, проектанти зробили зйомку та облаштовують комфортні пішохідні доріжки вздовж власне самого бульвару Богдана Хмельницького. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію