У музеї Короленка відкрилась перша персональна виставка молодої художниці

Перша персональна виставка картин Єлизавети Діденко відкрилась у музеї Короленка. Молода художниця присвятила експозицію Дню Незалежності України. На відкриття підтримати її прийшли викладачі.

Єлизавета Діденко почала малювати у 4 роки. Зараз дівчина доросла до першої персональної виставки. Пише картини у стилі імпресіонізм.

Єлизавета Діденко, художниця 

- Мабуть, це життя. Я малюю. Останнім часом трохи менше, бо уже інші є справи у житті. Але намагаюсь малювати, коли є на це можливість і натхнення.

На картинах – вулиці й будівлі Полтави. На іншій стіні зали – натюрморти. Учитель художниці, заслужений майстер народної творчості України Євген Пілюгін, згадує, як все це створювалося.

Євген Пілюгін, заслужений майстер народної творчості України

- Ми у Решетилівці писали оцей натюрморт з квітами. Писали пейзажі з квітами. Я пишу, і вона біля мене. Що не розуміє, вона у мене питає. І так ми з нею розпочали таку цікаву серію. Потім ми з нею почали писати біля краєзнавчого музею.

На відкритті виставки – і керівник дипломної університетської роботи Єлизавети.

Сергій Журавльов, викладач образотворчого мистецтва

- У наш такий час важкий багато наших випускників ідуть на інші роботи, шукають десь заробітків. А я задоволений тим, що вона не покинула справу, живопис, а продовжує цим займатись. Маю надію і хотів би, щоб вона далі розвивалася і працювала у мистецтві.

Картини розмістили в одному із залів музею Короленка. Працівники говорять, раді підтримувати молодих художників. 

Людмила Ольховська, співробітниця літературно-меморіального музею Короленка

- Ми, мабуть, продовжуємо традицію короленківської родини, видатного письменника, нашого земляка Володимира Короленка. Тому що він давав старт у творче життя молодим обдаруванням в іншій царині. У царині слова.

Стрічка новин