Дмитро Лунін – про поширення коронавірусу на Полтавщині

Динаміка захворювання на коронавірус в Україні щодня збільшується. Не вийняток і Полтавщина. Сьогодні в області зареєстровано черговий антирекорд – двадцять нових хворих. Переважно це ті, хто повернувся з відпочинку на півдні та заході країни. Поширенню коронавірусу на Полтавщині був присвячений брифінг першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна.

Полтавщина на відміну від багатьох інших регіонів зараз перебуває в безпечній зеленій зоні, але з такими темпами зростання в області захворюваності на коронавірус досить швидко можна потрапити до іншої, більш небезпечної зони. Тож зараз головне – дотримуватися всіх карантинних вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я – наголосив Дмитро Лунін. Також владі поставлено завдання на 80% забезпечити киснем всі пристосовані для лікування палати.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА   

- Згідно вимог зеленого рівня епідеміологічної небезпеки, обов’язкова вимога до громадян у громадських будівлях та транспорті – користуватися масками, є дуже багато порушень з цього питання. При проведенні масових заходів передбачається дотримання 5 квадратних метрів на одну людину, наповнення кінотеатрів, концертних залів не більше 50% від посадкових місць.

Дмитро Лунін наголосив на персональній відповідальності керівників, представників органів місцевої влади за контролем дотримання карантинних вимог. Особлива ж увага – підготовці до нового навчального року в школах області.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА   

- Нам треба привчити батьків, щоб вони кожного дня, відправляючи дітей до школи, повинні вимірювати у них температуру, це їх обов’язок, це дуже важливо. Масковий режим, дорослі не всі носять, а що говорити про дітей, які більш активні, менш відповідальні за віком, і вони повинні носити маски.

Що стосується організації освітнього процесу, то жодних проблем в області немає – повідомив Дмитро Лунін. Головне – дотримання вимог МОЗ всіма учасниками цього процесу: дітьми, батьками, вчителями та керівниками закладів.

Стрічка новин