У Полтаві на стадіоні «Динамо» відкрили 2 сучасних волейбольних майданчика

Це – черговий крок у розвитку спортивного життя міста. Як зазначив секретар Полтавської міськради, вони постійно працюють над розвитком спорту і фізичної культури. За останні 2 роки змінили та оновили спортивне життя міста, повернули спортивний палац «Спартак» у власність Полтави. Наразі на меті – створення нових спортивних майданчиків.

На стадіоні «Динамо» оновили футбольне поле, минулоріч побудували спортивний майданчик для воркауту, а наразі відкривають два сучасних волейбольних майданчики. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

- Хочу вас всіх привітати, і особисто від себе, і подякувати міській владі, згуртувалися, і є оці чудові майданчики.

Олександр Шамота зазначив: створили асоціацію спортсменів міста, а ще займаємось забезпеченням і підтримкою спортивних шкіл міста всім необхідним інвентарем та екіпіруванням. Нещодавно побудували перший скейтпарк і почали розробку наступного подібного майданчику у парку «Перемога». Днями почне працювати оновлене сучасне футбольне поле зі штучним покриттям на базі ДЮСШ ім.Горпинки.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Це наша цілеспрямована програма розвитку спорту по облаштуванню місць, де можна якісно займатися фізичною культурою та спортом для дітей та аматорів. І все для того, щоб молодь мала чим зайнятись і влітку, і позанавчальний час, а не нудьгувати у дворах та шукати пригод. Щоби молодь мала альтернативу «вуличним пригодам» і ставала все сильнішою та міцнішою.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто» 

- Наш стадіон «Динамо» за ці декілька років став оновленим, ну і, безумовно, активи нашого товариства «Динамо» виросли в десятки разів.

В загальнму на спортивні волейбольні майданчики витратили близько 1,5 мільйона гривень з міського бюджету, сподіваються, що не даремно, і молодь це оцінить. 

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Я впевнений, що він, цей майданчик, стане затребуваним, про те, що тут не буде жодної хвилини, коли він буде стояти пустий. Мені приємно бачити молоді усміхнені обличчя, можна сказати – професіоналів та початкових, які хочуть стати професіоналами.

Сучасні волейбольні майданчики з’явилися на місці старих. А нове гумове покриття вберігає спортсменів від травматизму, йому не страшні погодні катаклізми.

Першими провели гру на нових волейбольних майданчиках спортсмени волейбольних клубів «Полтавчанка» та «Полтавчанка – молодь», а також команди юнаків та дівчат Полтавської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2.

Стрічка новин