У Полтаві відкриють меморіальну дошку Максиму Хітайлову

У Полтаві відкриють меморіальну дошку Максиму Хітайлову

25 серпня у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" вшанують пам'ять загиблого студента і відкриють меморіальну дошку Максиму Хітайлову – студенту третього курсу Навчально-наукового інституту архітектури і будівництва, який загинув 18 лютого на Луганщині.

Максим Хітайлов народився 7 жовтня 1997 року у селі Велика Знам’янка Кам’янко-Дніпровського району Запорізької області. Виріс і проживав у селі Вирішальне Лохвицького району Полтавської області. У 2017 році Максим Хітайлов закінчив Миргородський художньо-промисловий коледж імені М. В. Гоголя Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" і вступив до університету. Навчався за державним замовленням за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія" (група 301 БТп).

Минулого року вирішив служити у лавах Збройних Сил України. Був прийнятий на військову службу за контрактом у квітні 2019 року на посаду гранатометника. Службу проходив у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Загинув 18 лютого 2020 року під час нападу бойовиків на спостережний пункт поблизу Хутора Вільного.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський Указом №93/2020 «Про відзначення державними нагородами України» від 18 березня нагородив Максима Хітайлова орденом "За мужність" ІІІ ступеня посмертно.

Стрічка новин