Cьогодні зранку у Полтаві провели акцію «Дай дорогу спецавто!»

Патрульні та представники благодійної організації «Світло надії» попереджали водіїв, які порушують правила паркування поблизу станції швидкої допомоги. Як це було – дивіться у сюжеті.

Патрульні разом з благодійниками підходять до водіїв, які порушують правила паркування. Їм видають пам’ятки з написом: «Ваша машина заважає!» та пояснюють, чому авто краще поставити в іншому місці. 

- Можете залишити свій номер телефону, якщо ваш автомобіль буде заважати, вам просто зателефонують.

Якщо водія на місці немає, такі пам’ятки залишають на машині. 

Анатолій Павленко, заступник директора БО «Світло надії» 

- Акція має професійний характер. Вона має на меті роз’яснити водіям, які невірно паркуються, які своїми діями заважають проїзду спецмашині, що може наражати на ту чи іншу подальшу небезпеку. Все ж таки потрібно дотримуватися правил дорожнього руху і вірно паркуватися.

Працівники швидкої від коментарів утримуються. Не на камеру водії нарікають, що їм мало місця для паркування карет, а в додачу ще й автомобілі полтавців заважають виїжджати на виклики. 

Аліна Кондратенко, старша інспекторка відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Полт.обл.

- Ми перебуваємо на вулиці М.Дмитрієва. Тут дійсно є проблеми з тим, що водії порушують вимоги дорожнього знаку, який забороняє паркуватися на правій стороні вулиці. Для чого це зроблено? Оскільки це вулиця вузенька, паркуються по одній із сторін – це створює уже затори. Тоді працівникам медичної служби просто важко виїжджати із медичної установи.

За словами Аліни Кондратенко, за порушення правил паркування передбачено штраф. Патрульні можуть виписати його лише тоді, коли водій на місці. Без наявності людини за кермом штраф на лобовому склі має право залишати інспекція з паркування. У Полтаві такої немає. 

Стрічка новин