Обурені власники квартир у новобудовах на Параджанова влаштували збори

На вулиці Параджанова у Розсошенцях провели збори. Після чисельних мітингів власників квартир, які не можуть в’їхати до будинків, до людей прийшли представники влади. Голова Полтавської районної державної адміністрації разом із заступником розповіли, про що вдалось домовитись із забудовником. Як це було – дивіться у сюжеті.

Будинок по вулиці Параджанова, 9 мали здати в експлуатацію ще минулого літа. У власну квартиру пані Катерина планувала переїхати з сином. Зараз дітей у неї уже двоє, а ключі від оселі досі не отримала.

Катерина Обертинська, власниця квартири по  вул.Параджанова, 9 

- З цим проблеми. Садочок, школа, де записувати, куди подавати дітей. Ми розраховували на те, що ми у минулому році в’їдемо, хоча б до кінця року. Але бачимо, що і у цьому році ми не отримаємо свої ключі від квартир.

Власники квартир на Параджанова, 9 говорять, строк здачі будинку відтерміновували уже тричі. На контакт забудовник не виходить. 

Олег Каракуця, власник квартири по вул.Параджанова, 9 

- На сьогодні поки що ведеться будівництво. Ведеться дуже повільними темпами. Нас це хвилює. Хочемо отримати свої квартири.

Голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов пообіцяв: в законний спосіб намагатимуться пришвидшити добудову. 

Дмитро Романов, голова Полтавської РДА

- З всіх питань адміністрація завжди доступна до вас. Є телефон.

На зборах – і власники квартир сусіднього будинку на Параджанова, 5. Ключі уже отримали. Їх турбує те, що підключення комунікацій затрималось на рік. 

Олександр Боць, власник квартири по вул.Параджанова, 5

- Я не буду передавати якісь чутки, комусь казали: проблеми з «Обленерго», комусь ще якісь проблеми. Сказали все. Десь приблизно 26 числа вода буде, електрика буде, газ буде. Все добре. На цьому все закінчилось.

Люди говорять, договір з «Полтававодоканалом» підписали цього року 20 серпня. Тепер залишилось під’єднати газо- та електропостачання. У районній держадміністрації запевняють, ведуть перемовини із забудовником. 

Віктор Скриль, перший заступник голови Полтавської РДА

- «Питання по газу має вирішитися найближчим часом. Як тільки він встановлюється – це питання ДСК, вони сказали, що у нас 2 тижні. Все воно є, все підключається. «Полтавагаз» каже, ми відразу готові проводити, підмикати. По інформації від самого «Обленерго» людьми, які займаються пуском даної підстанції, вони казали, що їм ось тиждень-два, вони її запускають.

Представники адміністрації разом з майбутніми мешканцями будинків на Параджанова вирішили створити ініціативну групу. Через неї планують щотижня інформувати людей про те, наскільки ситуація зрушилась з місця.

Стрічка новин