Мінцифри хоче перетворити ЦНАПи на центри "Дії"

Мінцифри хоче перетворити ЦНАПи на центри "Дії"

У Міністерстві цифрової трансформації запускають шеринг і валідацію документів з єдиного державного веб-порталу електронних послуг для всіх громадян. Зараз цю технологію відпрацьовують з Національним банком України.

За повідомленням Укрінформ, про нововведення в мобільному додатку "Дія" розповів керівник проєкту "Дія" Мстислав Баник.

Навчитися користуватися електронними послугами люди старшого віку вже зараз можуть за допомогою роликів, які постійно створює Міністерство інформаційної трансформації, а в майбутньому є плани, що в Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) буду допомагати всім, хто не зміг розібратися з додатком і його функціоналом.

"У нас ідея в тому, що ЦНАП згодом - вони вже починають це робити, це ж не такий швидкий процес - перетворяться, по-перше, з ЦНАП на центри «Дія ». І в кінцевому, більш довгостроковому плані, протягом кілька років, навіть ті послуги, які там надаються, це буде допомога людині. Ну, умовно є портал "Дія", на якому буде 100% послуг, які може надати держава. Якщо якась людина старшого віку не змогла вдома розібратися, що цілком очевидно, вона приходить і їй допомагають на цьому ж порталі отримати послугу", - повідомив Баник.

Також у Міністерстві думають про те, як жителі непідконтрольних територій зможуть скористатися електронними сервісами, в тому числі оформляти довідку внутрішньо переміщеної особи онлайн.

Стрічка новин