У Кременчуці пройшли тактико-спеціальні навчання

Штурм будівлі Крюківського райсуду, бійка у приміщенні суду та невдоволення вироком: чому біля суду у Кременчуці були десятки поліцейських та спецпризначенців. Подробиці – у наступному сюжеті.

Десятки правоохоронців та спецпризначенців у повній амуніції, спецмашини поліції та Нацгвардії, журналісти. Все це можна було побачити біля будівлі Крюківського райсуду Кременчука близько десятої ранку. Люди, які проходили повз суду, дивувалися: «Невже хтось гранату в суд приніс?... Чи може вирок Мельнику оголошують?».

Але насправді біля та в приміщенні суду відбувалися тактико-спеціальні навчання служби судової охорони, поліції та Нацгвардії.

За словами прессекретаря Полтавського теруправління судової охорони Катерина Григоренко, подібні навчання у Кременчуці проводяться вперше. Представники різних структур відпрацьовували спільні дії при штурмі будівлі суду невідомими громадянами, при бійці прибічників та противників засудженого, при невдоволенні вироком судді тощо.

Відпрацювання пройшло швидко, але цікаво. Були і умовно затримані, і потерпілі, а суддю грала журналістка. А самі умовні дебошири зазначили, що грати роль хуліганів простіше, ніж виконувати обов’язки працівників силових структур.

Катерина Григоренко, прессекретар Полтавського теруправління судової охорони

- Тактико-спеціальні навчання ми проводимо для так званого бойового злагодження, щоб представники різних структур знали і розуміли, хто за що відповідає.

В цілому навчання пройшли злагоджено. Попереду у служби судової охорони – повсякденна робота з охорони будівель судів, а в подальшому, за потреби, – і самих суддів та членів їх родин. Крім того, в подальшому служба судової охорони з’явиться і в приміщенні Кременчуцького райсуду.

Стрічка новин