Нагороди для кращих випускників Полтавських ЗОШ

Кращі з кращих. Одинадцять років навчання та найвищі показники на тестах. 4 учні з Полтави склали ЗНО на 200 балів і понад 100 отримали золоту медаль. У чому секрет успіху і як скласти тест на «відмінно», розповість Анна Ружін.

Не один рік готувався, був учасником олімпіад з хімії, адже ще тоді Олексій розумів – предмет йому потрібен. Тож і зараз має за результатом складання ЗНО 200 блаів. 

Олексій Липенко, склав ЗНО з хімії на 200 балів 

- Я навчався у фізико-математичному класі, алі хімія мені давалася легко. І я цей предмет люблю.

Ольга Світлична також додатково займалася предметом, тож і результат відповідний.

Ольга Світлична, склала ЗНО з англійської мови на 200 балів 

- Тест взагалі був складнуватий, особливо – частина аудіювання, навіть знаючи, що помилок не було, коли перевірила, не зовсім була впевнена в тому, що у мене буде 200 балів, оскільки у відкритому завданні могли бути помилки.

Умови підготовки в цьогорічних випускників були складними, адже навчатися довелося онлайн і складати іспити – в умовах карантину. Але все ж вони змогли зібратися і гідно продемонструвати те, чого їх навчили у школі за одинадцять років. 

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Маємо на сьогодні 148 медалістів, маємо 4-ох двохсотбальників, тобто, навіть не зважаючи, що рік був складним, півріччя ускладнене дистанційним навчанням. А випускники, коли досягають таких високих результатів, це не є показником навчання за останні два-три місяці навчання, це копітка праця, яка триває упродовж всіх років навчання у ЗОШ.

Ярослава Окара, склала ЗНО з історії на 200 балів  

- Я вчила історію з першого класу, тож для мене підготовка не була такою складною. Було досить цікаво, адже це все-таки історія. Дати було вивчати досить складно, але все вдається, коли ти наполегливо це робиш.

Цього дня відзначають не лише словом, а й подарунками тим, хто старанно навчався та показав свої результати. Срібна та золоті медалі, а ще – 200 балів на ЗНО.

Дарують грошові сертифікати та цінні подарунки, які допоможуть у роботі з гаджетами.

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови з економічних та соціальних питань

- В цьому році ми вперше відзначили наших випускнинків, які набрали за ЗНО 200 балів, міська влада подарувала їм сертифікати на 10000 гривень. Ми – за розвиток, освіту та науку, це дійсно сьогодні велике досягнення, бо таких випускниів небагато по Україні.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Мені дуже приємно, що серед 200 дітей по Україні, які склали тест на масимальну кількість балів, 4 – це полтавські діти.

Принципи, за якими обирали школярі, який тест складати, – різні: комусь необхідно було для вступу, а для когось це був улюблений предмет. А деякі навіть поділилися секретом: у чому ж успіх і тест на 200. 

Іван Вовчок, склав ЗНО з географії на 200 балів 

- Я займався географією з репетитором, і вдома також багато приділяв уваги. Кожного дня годину або ж навіть дві.

Стрічка новин