Свято для дітей різних національностей влаштували під Полтавою

Провели екскурсію у музеї та екопарку. Після провели у Копилах концерт та майстер-клас. Присвятили заходи Дню Незалежності України.

Українці, вірмени, євреї та грузини зібрались у селі Копили під Полтавою. Для дітей різних національностей влаштували свято до Дня Незалежності України. 

Сергій Шамян, заступник голови Полтавського регіонального центру етнонаціональних відносин Кілікія

- Це дуже велике свято. Ми хочемо, щоб наші діти знали це свято. На Полтавщині велика історія. Нам не треба нікуди їхати. Ми повинні такі заходи робити і в Опішні, і у Ковалівці, і у Миргороді. Ми повинні цим обов’язково пізнати історію Полтавщини.

Саркіс Авакян, вірмен 

- Якби не ми, то хто для наших дітей. Діти – це наше майбутнє, тому це для нас свято.

Діти разом з батьками побували на екскурсії у музеї та познайомились з екзотичними тваринами у екопарку. 

Олеся Іноземцева, українка 

- Ми сьогодні відвідали музей Макаренка у селі Ковалівка. Після цього поїхали до екопарку. Дітям дуже сподобалось. Вони отримали дуже багато гарних вражень ім було дуже цікаво. Нам також. Я була з донькою, ми дуже гарно провели час.

Даша Капанадзе, грузинка

- Мені це подобається тим, що я спілкуюсь. Спілкуюсь з однолітками. Мені це дуже подобається. І ти дізнаєшся щось нове.

Захід організували за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

Ірина Удовіченко, т.в.о директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА 

- Наступну ми плануємо поїздку до міста Харкова. Це ми уже запланували і далі ми так з вами будемо влаштовувати невеличкі дуже цікаві подорожі. Дуже дякую я саме цій громадській організації «Кілікія».

Під час концерту діти грали на музичних інструментах, співали та розказували тематичні вірші до Дня Незалежності України.

Після святкового концерту діти долучились до майстер-класу з аплікації. Його організували працівники полтавської бібліотеки для юнацтва. 

Світлана Сичова, директорка Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені О.Гончара 

- Ми намагаємося долучати дітей до різних соціокультурних заходів. От сьогодні бібліотека долучилася до організації такого цікавого заходу з нагоди Дня Незалежності України. Бібліотека проводить майстер-клас, щоб діти могли реалізувати свої творчі здібності.

Стрічка новин