Безробіття в Україні збільшилося на 77%

Безробіття в Україні збільшилося на 77%

Після введення в березні карантину прийняли програму компенсацій щодо часткового безробіття.

Статус безробітного в Україні станом на 20 серпня мають майже 488 тисяч українців і це на 77% більше, ніж роком раніше - 276 тисяч. Про це повідомляє пресслужба Державного центру зайнятості, передає korrespondent.net.

Зазначається, що в серпні допомогу із безробіття отримували 411 тисяч громадян.

З початку дії карантину (з 12 березня по 20 серпня) статус безробітного отримали 431,8 тисяч осіб, що на 67% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У пресслужбі нагадали, що після введення в березні карантинних обмежень для громадян, була прийнята програма компенсацій щодо часткового безробіття. Виплати встановлюється за кожну годину, на яку працівнику була скорочена тривалість робочого часу, із розрахунку двох третин тарифної сітки або окладу, але не більше від розміру мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.

Станом на 20 серпня, в центри зайнятості вже подано понад 220,5 тисяч пакетів документів (з них - 192,6 тисяч - від фізичних осіб-підприємців), прийнято 202 тисячі позитивних рішень для надання бюджетних компенсацій 365,6 тисяч працівників (з них майже 179 тисяч - ФОП).

Стрічка новин