Ще одна туманоутворююча арка з'явилася біля Свято-Успенського собору

Біля Свято-Успенського собору встановили вуличні розпилювачі води. Це вісімнадцята туманоутворюча арка в Полтаві, розповів директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев. Її встановили на прохідному місті.

Арку з розприскувачами води встановили біля Свято-Успенського собору в Полтаві. Зробили це працівники «Полтававодоканалу».

Василь Воротинцев, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

- Для того, щоб у спекотну погоду люди могли якось освіжитися. Вона працює лише у спекотні дні, а коли на вулиці холодно, або йде дощ, ми її вимикаємо – обов’язково. Це вісімнадцята рамка по місту. Є ще дві рамки в районі. Й ще дві ми плануємо у цьому році.

Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький ПЦУ

- Звернувся «Полтававодоканал», щоб встановити таку арку біля Собору. Звичайно, що я підтримав цю ініціативу. І ви бачили, як діти раділи цій арці. Взагалі вода – це така речовина, без якої не може жити жодна жива істота. Це таке диво Боже. І ми якраз приурочили відкриття цієї арки до сьогоднішнього свята Преображення Господнього. І якраз в це свято освятили цю арку, щоб не лише люди раділи прохолоді, а ще й отримували таке символічне Боже благословення і дякували Богові за все добре, що він дає. Й намагалися робити добрі справи.

Через туманоутворюючу рамку проходить полтавка Наталя Шамота. 

Наталя Шамота, полтавка

- Це досить гарна ініціатива для міста, діти в захваті від такого, і взагалі, якщо багато гуляєш, й потім проходиш через це свіже повітря, то досить добре, коли на вулиці спека.

Нагадаємо, у Полтаві почали монтувати розпилювачі води близько двох місяців тому.

Стрічка новин