Під час проведення уроків учителям дозволять носити не маски, а прозорі щитки

Під час проведення уроків учителям дозволять носити не маски, а прозорі щитки

Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляє, що педагогам під час проведення уроків буде дозволено носити на обличчі не маски, а прозорі захисні щитки.

"Ми змінюємо вимоги до носіння засобів індивідуального захисту педагогічного складу. На пропозиції працівників освіти, під час проведення уроків ми будемо їм дозволяти носити не маски на обличчі, а прозорий захисний щиток, який виконує ті самі функції, але дає змогу проводити освітній процес, передаючи всі емоції педагогом", - сказав Ляшко на брифінгу за результатами засідання Держкомісії ТЕБ та НС.

Заступник міністра також додав, що окремо порушували питання про необхідність проведення медоглядів перед початком навчального року для дітей першого класу. Що стосується інших дітей, які також раз на рік мають пройти медогляд, то для того щоб не допускати скупчення дітей, пропонується прив'язувати цей захід до їхнього дня народження (+/-два тижні), передає Інтерфакс-Україна.

Крім того, Віктор Ляшко повідомив, що 20 серпня на сайті МОЗ буде розміщено правила утилізації засобів індивідуального захисту в закладах освіти.

Стрічка новин