У Полтаві перекриють декілька вулиць

У Полтаві перекриють декілька вулиць

Рішення про тимчасове перекриття руху транспортних засобів на вулицях міста, пов'язане з виконанням ремонтних робіт, ухвалили на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Так, відповідно до рішення, перекриття руху транспорту терміном на один місяць буде здійснено на вулиці Леваневського через виконання земляних робіт з аварійного ремонту ділянки трубопроводу теплової мережі опалення від перехрестя з вулицею Шевченка до вулиці Леваневського, 3.

А також повне тимчасове перекриття руху транспортних засобів буде здійснено на вулиці Художній від перехрестя з вулицею Верховинця до перехрестя з вулицею Картинною, на вулиці Картинній від перехрестя з вулицею Художньою до перехрестя з вулицею Кавказькою та на вулиці Художній від перехрестя з вулицею Картинною до вулиці Художня, 37. Це пов'язане з виконанням капітального ремонту підземного газопроводу низького тиску, згідно з технічною документацією.

На місці проведення робіт встановлять дорожні знаки, забезпечать об'їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з Управлінням патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Стрічка новин