Літак Нацгвардії України доправляє гуманітарну допомогу для постраждалих від вибуху у Бейруті

Літак Нацгвардії України доправляє гуманітарну допомогу для постраждалих від вибуху у Бейруті

Сьогодні зранку літак Національної гвардії вилетів до Ліванської Республіки, щоб доставити майже п’ять тонн гуманітарного вантажу з борошном і медикаментами. Допомога призначена для постраждалих від потужного вибуху, який стався 4 серпня у районі морського порту міста Бейрута.

Про це повідомили в Національній гвардії України.

"У Бейруті трапилась страшна біда – вибух в порту забрав життя 220 громадян, більше 100 осіб зникли безвісти, більше тисячі постраждалих, столиця понесла величезні руйнування. Тому, на запит посольства Лівану в Україні Указом Президента було прийнято рішення про надання гуманітарної допомоги. В понеділок Кабінет Міністрів України виділив кошти з резервного фонду на придбання лікарських засобів, товарів медичного призначення, борошна. Вантаж до Бейруту супроводжуватимуть українські гвардійці та рятувальники", – розповів під час брифінгу на території столичного аеропорту «Жуляни» перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. 

"Державна служба з надзвичайних ситуацій забезпечила закупівлю лікарських засобів і виробів медичного призначення (усього 23 найменування), пшеничного борошна", – розповів голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін та зауважив, що українські рятувальники були готові вирушити на допомогу у ліквідації наслідків завалу відразу, але ліванська сторона визначила, що для них необхідніші саме продукти харчування та ті медикаменти, які ми відправляємо. 

Це вже п’ятий міжнародний гуманітарний рейс, який забезпечують авіатори Національної гвардії України у 2020 році. До цього літаки НГУ доставляли українських медиків та гуманітарну допомогу до Італії в розпал поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Також авіація НГУ оперативно транспортувала китайську гуманітарну допомогу для України по регіонах.

Стрічка новин