У Полтаві стає все менше неосвітлених місць

«Темних зон», які десятиліттями були на Огнівці, Браїлках, вулиці під Дендропарком, небезпечному «серпантині», що веде до Червоного Шляху, більше не існує. Там встановлено сучасні ліхтарі. Цю проблему вперше за багато років системно вирішує команда Олександра Удовіченка «Рідне місто». Нещодавно освітлення облаштовано і на спуску з білої Альтанки на Поділ. Роботу комунальників бачили і наші журналісти.

Раніше спускатися у темряві по вулиці Мазурівській, яка веде з Білої Альтанки на Поділ, було важко. Люди часто користувалися ліхтарями. Адже схил там нерівний. Існував великий ризик травмуватися. Нині ж працівники КП «Міськсвітло» провели необхідні роботи. І відтепер цей завжди людний спуск освітлено.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто» 

- Треба зробити все для того, щоб у Полтаві не залишилося темних зон. Тобто, тих вулиць, провулків, де ніколи не було нічного освітлення. Сьогодні наше комунальне підприємство системно займається цією роботою.

Комунальники спланували роботу так, щоб не порушувати ансамблю Білої Альтанки.

Роман Кикоть, член команди «Рідне місто», керівник КП «Міськсвітло» 

- Щоб не порушувати вид Білої Альтанки, початок вулиці Мазурівської, були встановлені ліхтарі старого зразку. Далі по спуску встановили більш сучасне освітлення - LED. Протягом тижня ми роботи виконали.

Полтавці високо оцінили ініціативу «Рідного міста». Кажуть: нині на вулиці Мазурівській почувають себе безпечніше.

Михайло, мешканець Полтави

- Це дуже гарна справа. Хороше діло зробили.

Ваня, 10-річний мешканець Полтави

- Вулицю освітлили. Коли йдемо зі спортивної школи - уже не так страшно.

Ангеліна, мешканка Полтави

- Нам подобається, що тут з’явилися ліхтарі. Є світло і можна ходити, коли темно, і не боятися.

Андрій, мешканець Полтави

- Нехай освітлюється більше таких місць.

У «Міськсвітлі» розповіли: останнім часом освітлено «темні зони» на Огнівці, Браїлках, вулиці під Дендропарком, небезпечному «серпантині», що веде до Червоного Шляху. Освітлюватимуть Полтаву і надалі.

Роман Кикоть, член команди «Рідне місто», керівник КП «Міськсвітло» 

- На цей рік заплановано близько 45 освітлення пішохідних переходів. Це біля шкіл, дитячих майданчиків. Планується освітлення міждворових проїздів.

Олександр Удовіченко, лідер команди «Рідне місто» 

- Цією роботою ми займалися і будемо продовжувати. Безумовно, тут потрібен системний підхід. Треба спланувати це на декілька років, і Полтава може, як-то кажуть, підсвітитися новими яскравими фарбами.

Стрічка новин