ДТЕК допоміг Миргородській районній лікарні

Соціально відповідальний бізнес допомагає українським медикам у боротьбі з пандемією COVID-19. Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК вже спрямував 300 млн грн на засоби індивідуального захисту та сучасне обладнання. Днями свою частину допомоги отримала і Миргородська районна лікарня. Туди доставили висококласний апарат ШВЛ, без якого лікування хворих з ускладненнями від коронавірусу неможливе. Більше - у сюжеті.

З початку карантину у Полтавській області зафіксували 514 випадків захворювання. Миргородська районна лікарня отримала статус опорної та перебуває на першій лінії боротьби з коронавірусною інфекцією. Фонд Ріната Ахметова та ДТЕК з початку епідемії допомагали та продовжують допомагають медикам обладнанням та засобами індивідуальної безпеки.

Ігор Щуров, генеральний директор ДТЕК Нафтогаз 

- Фонд Ріната Ахметова виділив 300 млн грн на боротьбу з цією інфекцією. Це близько 200 апаратів ШВЛ по всій Україні. Лікарям постійно необхідні засоби індивідуального захисту й обладнання. Зараз це надзвичайно важливо.

Фонд Ріната Ахметова спільно з ДТЕК придбав медикам Миргородської лікарні сучасний апарат штучної вентиляції легенів. Ця лікарня приймає хворих на коронавірус із п’яти сусідніх районів.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Бізнес відгукнувся і це обладнання, засоби індивідуального захисту нам надав. Наразі ми забезпечені всім необхідним, однак рівень захворюваності щодня у нас збільшується і ми маємо бути готовими. У нас є конструктивні відносини. Ми з самого початку, у березні, зустрічалися і скоординували всі наші дії щодо і медичного обладнання. Цей ШВЛ нам було анонсовано.

Ярослав Будний, головний лікар Миргородської райлікарні

- Ми готові приймати хворих. ШВЛ високоякісний. Обладнання новітнє і важливе для нас.

До всього місцеві медики отримали спецодяг пошитий за індивідуальними розмірами. Також медики пройшли навчання, організоване Фондом спільно з Міністерством охорони здоров’я та Асоціацією анестезіологів України. 

Леонід Яринич, голова Миргородської районної ради

- Основна маса надходжень та проєктів - від ДТЕК.  Вдячний працівникам ДТЕК за підтримку миргородської громади.

ДТЕК Нафтогаз - приклад соціально відповідального бізнесу, який постійно підтримує громади, на території яких працює. З початку пандемії державні лікарні України отримали вже більше 100 сучасних апаратів ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК.

Стрічка новин