Поетичний сад Галини Вовченко

Сьогодні у Полтавському літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного відбулася творча зустріч з полтавською поетесою Галиною Вовченко. У рамках заходу пройшла презентація її чергової книги під назвою «Живу!». Сергій Блавацький – далі.

«Поетичний сад Галини Вовченко» – так сама поетеса назвала зустріч, що була організована у мальовничому садку в історичній частині старої Полтави. Розповідає, що ідея виникла спонтанно, під час відвідин музею та фотографування тут чудових квітів. Керівництво ж закладу радо пішло назустріч. Про що ділитимуся з людьми – звісно, своїм поетичним словом, а там, як карта ляже, говорить пані Галина.

Галина Вовченко, поетеса

- Коли експромт, він проходить цікавіше, вже є база, напрацювання. Ти бачиш людей, я фаховий психолог, бачиш хто, як прийшов, що цікавого буде, а коли готуєш, я помітила, воно скучнувато.

Галина Вовченко представила шанувальникам поетичного слова свої останні доробки, зокрема, й книгу «Живу!» з власними фото на обкладинці, та говорить: поезія – це життя, бо не писати не може.

Галина Вовченко, поетеса

- Поезія – це життя. Інша справа, що я до вечора живу, як звичайна жінка: в мене чоловік, двоє дітей, троє правнуків, справ багато, творча робота в бібліотеці. А от коли всі вкладаються спати, і от тоді я живу тим, іншим життям… І оце у мене творчість найбільша з двох годин ночі, і до трьох, чотирьох.

Галина Вовченко – багаторазовий лауреат загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання», обласного конкурсу «Краща книга Полтавщини», лауреатка Полтавської обласної премії імені Леоніда Бразова, член Полтавської спілки літераторів, член Національної спілки краєзнавців України. Вона – авторка багатьох поетичних та гумористичних книг для дорослих і дітей, та говорить – маю бажання, сили та натхнення творити й надалі. 

Стрічка новин