Від сьогодні в Україні запроваджуються нові карантинні зони

Київ потрапив до так званої «жовтої» зони. Дане рішення було ухвалене на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зокрема, за словами міністра Кабінету міністрів Олега Немчинова, з 17 серпня почне діяти нове епідемічне зонування.

Україну від сьогодні поділили на нові карантинні зони: червону, помаранчеву, жовту й зелену, залежно від рівня захворюваності, завантаженості лікарень та обсягів тестування. До червоної зони тепер належать Самбір Львівської області, Біляївка Одеської області, місто Дубно та кілька районів Рівненської області, і один район на Буковині.

Тут не можуть працювати, зокрема, ТРЦ, заклади харчування, спортклуби. Не зупинятимуться потяги, не курсуватиме громадський транспорт. Посилюють обмеження від сьогодні й у столиці.

До помаранчевої зони: Луцький та Любешівський райони Волинської області та деякі міста; Перечинський, Тячівський та Ужгородський райони Закарпатської області; міста Івано-Франківськ, Бурштин та Коломия, Тисменицький район Івано-Франківської області; міста Львів та понад 10 районів області.

Миколаївський та Саратський райони Одеської області; місто Острог, Гощанський та Здолбунівський райони Рівненської області; місто Чортків, деякі райони Чернівецької області. 

У цій зоні діятимуть обмеження на кількість людей у транспорті, спортзалах, ТРЦ, музеях, освітніх та закладах харчування. 

До жовтої зони потрапили: столиця; декілька районів Волинської та Закарпатської областей; місто Калуш, понад десяток районів Івано-Франківської області; а ще міста та райони Одещини, позначку 10 перейшли і райони Рівненщини, міста Тернопіль та Бережани, Бережанський, Гусятинський та Чортківський райони Тернопільської області; понад 5 районів Харківщини, та 9 районів Чернівецької області. 

Під заборону потрапили хостели, установи соціального захисту населення, робота у нічний час розважальних закладів та проведення масових заходів. 

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

За минулу добу захворіло 1464  особи. Найбільшу кількість випадків зареєстровано у Чернівецькій області, Івано-Франківській та Львівській областях, в місті Києві.

Стрічка новин