Капітальний ремонт доріг та тротуарів у мікрорайоні Сади-2 зроблено на понад 80%

Там щороку продовжують асфальтувати проблемні ділянки. Про це розповіла депутатка міської ради Олена Чірікова-Зоріна.

Пані Олена проживає у мікрорайоні Сади-2 близько 30 років. Прогулюється новим тротуаром біля дому. Поряд – син на скейтборді. 

Олена Вертій, полтавка

- Цю дорогу ми обходили іншою дорогою. Тому що тут неможливо було взагалі ні ходити, ні їздити, ні з коляскою, ні з чим. А тепер ми з радістю ходимо тут. Тут гарне у нас освітлення. Узагалі гарна алея у нас з’явилась.

Інші мешканці мікрорайону з жахом згадують, як було незручно ходити розбитими тротуарами. 

- Дороги були страшні. Тротуарів не було. Тут випрошували, щоб зробили років 3 назад. А цього року скрізь зробили дороги. Йдемо до Європи.

- Все було у жахливому стані. Все було розбито, постійно калюжі, брудно. Дітям було дуже погано у таких умовах. А зараз все дуже чудово.

- Ходили на збори на майданчик до Чірікової-Зоріної, просили допомоги, оскільки вона – наша депутат. Завжди звертаємось до неї. Ми дуже вдячні. Всі мешканці нашого дому, двору. Вона зробила порядок нам.

- Молодці. Таки зробили ж, кругом уже. Можна вважати, що ми живемо ближче до Європи.

Депутатка міської ради Олена Чірікова-Зоріна з дитинства проживає на Садах-2. Запевняє, про всі проблеми мікрорайону знає зсередини. Відсутність асфальтування тротуарів турбувала мешканців багато років. 

Олена Чірікова-Зоріна, депутат Полтавської міської ради

- Уже у 17-му році на Садах-2 був зроблений капітальний ремонт доріг та тротуарів на 83%. Далі кожного року ми проводимо роботи по асфальтуванню. Так у минулому році в’їзд до 34 школи, Побєдоносцева, 11. Ми працюємо. Тому я дуже вдячна Шамоті Олександру Сергійовичу, моїй фракції, що ми з кожним роком вирішуємо проблеми асфальтування у моєму мікрорайоні.

Секретар міської ради Олександр Шамота говорить, завдяки тісній співпраці депутатів, які відповідають за конкретний округ, мешканці мають можливість отримувати якісні тротуари та двори. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- На тодішніх міських виборах вони обрали депутата, який свідомо прийшов працювати для людей. Олена Чірікова-Зоріна це доводить кожного дня. Це і дитячі майданчики, тротуари, доріжки, дороги, які зроблені на її окрузі. Такі депутати, як Олена Чірікова-Зоріна, вона не одна. Це і Юрій Синяк, і Олександр Кісільов, і Олександр Рагулін, кожен з них кожного дня щось робить для свого округу: і дорожки, і дитячі майданчики, і спортивні майданчики.

Стрічка новин