Учителька з Полтавщини потрапила в ТОП-50 кращих вчителів країни

Учителька з Полтавщини потрапила в ТОП-50 кращих вчителів країни

15 серпня оголосили ТОП-50 вчителів-фіналістів Global Teacher Prize Ukraine 2020.

Світлана Зайцева з Опішні потрапила до п’ятдесятки кращих вчителів України. Вона викладає українську мову, українську та зарубіжну літератури у Полтавській спеціальній загальноосвітній школі № 39.

З Facebook-сторінки Світлани Зайцевої З Facebook-сторінки Світлани Зайцевої

У 2013 році розробила власну педагогічну педтехнологію "Шевченкотерапія". Це системне використання спеціально підібраних поезій Тараса Шевченка, кольору, піску, музики з метою стабілізувального впливу на емоційно-чуттєву сферу дитини. Розробила власне бачення роботи з піском, адаптувала до специфіки завдань своєї школи і вже не перший рік реалізує його на уроках словесності та в позаурочний час. Також активно застосовує музикотерапію.

"Але що особливо гріє моє вчительське серце, так це самооцінка моїх вихованців. Завдяки театральній грі, систематичним сценічним виступам, позитивному впливу естетотерапевтичних технологій, системному розвитку емоційного інтелекту учні підкорюють різні вершини", – розповіла Світлана Зайцева "Освіторії".

Наступним етапом стане визначення ТОП-10 експертним журі Премії та проведення асесмент-центру. Переможця оголосять 3 жовтня 2020 року та винагородять грошовою премією у 250 тисяч гривень, навчанням та участю у GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM.

Стрічка новин