Кузьмі присвоєно звання Героя України

Кузьмі присвоєно звання Героя України

Сьогодні Андрію Кузьменку виповнилося б 52 роки. Цього дня, 17 серпня, Володимир Зеленський підписав указ про присвоїєння звання Героя України з удостоєнням ордена Держави співаку, телеведучому та продюсеру Андрію Кузьменку (посмертно).

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Президент України. Відповідний указ № 323/2020 опублікований на сайті Офісу Президента.

З початком війни Андрій регулярно їздив на Схід та допомагав нашим захисникам. Кузьма і сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя – ручка, папір та мікрофон. Піснею він зцілював душу, словом – заряджав на боротьбу. 

"Він вчив нас не забувати й дзвонити справжнім друзям зі старих фотографій. Приїжджати до мами, щоб посидіти на кухні не одну годину. І, звісно, він вчив нас не стидатися своєї землі, бо кожен – сам собі країна. Сьогодні нам дуже не вистачає Андрія. Артиста, поета, волонтера. Людини. Українця. Який дуже хотів, щоб люди в його країні жили мирно та щасливо. Сьогодні я підписав указ про присвоєння Андрію Кузьменку звання Героя України", – написав Володимир Зеленський.

Стрічка новин