Запрацювала «Карта змін Полтави»

«Разом ми можемо зробити місто краще. Потрібно тільки запропонувати зміну». У Полтаві запрацював проєкт «Карта змін Полтави», долучитись до якого може кожний мешканець міста.

13 серпня в Полтаві повноцінно запрацювала «Карта змін Полтави» за ініціативи Сергія Іващенка та його команди. Це платформа для полтавців, куди кожен може звернутися, залишити заявку з проблемою, конкретною адресою, описом та фото. Після цього відповідна позначка з’являється на мапі. Безпосередньо Сергій Іващенко телефонує першій людині, яка звернулася.

Сергій Іващенко, ініціатор створення «Карти змін Полтави» 

- Ми для цього і сторюємо цю карту змін, для того, щоб збирати існуючі проблеми по місту, щоб всі ці ідеї приходили від полтавчан.

Першу проблему закріпили за відповідальною людиною.

Юрій Бражник, член команди «Карти змін Полтави» 

- Я думаю, що вже до кінця тижня ми вже зможемо винести тезисно своє бачення щодо подальшої реалізації. Зрозуміти, що ми можемо уже зараз зробити, а з чим ми будемо працювати в подальшому.

Людей, які залишили інші заявки, обзвонюють представники кол-центру «Карти змін Полтави».

Сергій Іващенко, ініціатор створення «Карти змін Полтави» 

- Обдзвонюємо всіх і розпочинаємо вирішувати всі ці проблеми.

Наступні крок - виїзд на локацію, де відповідальна особа та фахівець оглядають проблему. У цьому випадку - майстер проводить заміри на дитячо-спортивному майдинчику у селищі Рибці.

Тамара, мешканка селища Рибці

- Дітей багато. Щоб вони отам не по плитах шастали, а от сюди б прийшли, до дитячого майданчику. Так само молоді батьки, ходили б сюди більше татусі, а не лише матусі, і дітьми займалися разом.

Юрій Бражник, член команди «Карти змін Полтави» 

- На даний момент ми привезли хлопців, вони займаються безпосередньо замірами, оцінюють, що тут можна зробити, а після цього ми вже приймаємо рішення, у які етапи і що ми можемо зробити. 

Ми дізналися у полтавців, чи запитувала міська влада в них щодо змін у місті, чи хочуть люди щось змінити, та у яких сферах найбільше.

- Людей, передусім. Люди змінилися не в кращий бік.

- Погано зроблена інфраструктура міста, проїжджа частина, велодоріжок немає.

- Більше для людей би зробити.

- Владу поміняти.

- Я думаю, поміняти керівництво.

- Я б особисто починала із розвитку промисловості. Цю сферу треба покращувати.

- Дуже багато з того, щ опотрібно покращувати. Розпочати - з медицини.

- Озеленення, дороги, все.

- І озеленення, а архітектура - потрібно працювати над цим.

- Взагалі ніколи не бачив, щоб влада до когось зверталась. 

- Ні, не було такого. 

Саме тому і розпочала свою роботу «Карта змін». Запити людей, які почали опрацьовувати, на карті змінюють на відповідний колір.

Стрічка новин