На два місяці суд продовжив арешт підозрюваного у нападі на касирку «Швидко гроші» у Кременчуці

Також суд продовжив термін досудового слідства у справі. Нагадаємо, подія сталася 20-го червня. Тоді чоловік наніс тілесні ушкодження касирці «Швидко гроші». Від отриманих травм жінка померла. Про сьогоднішнє засідання дивіться далі у сюжеті. 

Засідання почали з розгляду клопотання про продовження строку досудового слідства. На суді слідчий Микола Папуга прохав розглянути клопотання без журналістів. 

Микола Папуга, слідчий 

- Оскільки зараз буде відкрито матеріали досудового розслідування… Розголошено, можливо, буде досудову таємницю. Таємницю досудового розслідування.

Клопотання розглянули на закритому засіданні. Суддя Лариса Гольник ухвалила продовжити термін досудового слідства до 24-го жовтня. Наступне клопотання слідчого про продовження терміну тримання під вартою підозрюваного суд розглянув у присутності журналістів. 

Микола Папуга, слідчий 

- Прошу продовжити підозрюваному Горобцю Сергію Герасимовичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, в межах строку досудового розслідування. А саме до 17-ї години 30 хвилин 22.10.2020-го року. 

Клопотання підтримала прокурор Яна Рощепа.

Яна Рощепа, прокурор

- Вважаю, що застосування більш м’якого запобіжного заходу для підозрюваного Горобця не забезпечить його процесуальної поведінки. Оскільки він підозрюється у скоєнні особливо тяжкого злочину. Подальша його поведінка після скоєння злочину: ненадання медичної допомоги потерпілій, наявність значної кількості боргових зобов’язань перед фінансовими установами, що може вказувати на можливість подальшої схильності до скоєння інших правопорушень.

Адвокат підсудного Віталій Кононенко заперечив клопотання слідчого. Адвокат розповів: підозрюваний Сергій Горобець визнав свою вину. Захисник підсудного прохав про цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслету. 

Віталій Кононенко, адвокат підозрюваного 

- З моменту затримання мій підзахисний дав покази, в яких повністю описав всі події, які відбувалися в той день, одразу прийняв участь у проведенні слідчого експерименту, де показав, яким чином він здійснював кримінальне правопорушення. Прошу звернути увагу на особу мого підзахисного. А саме те, що він одружений, має на утриманні малолітню дитину.

Після повернення з нарадчої кімнати суддя Лариса Гольник зачитала ухвалу:

Лариса Гольник, суддя 

- Клопотання слідчого задовольнити. Продовжити строк тримання під вартою Городця Сергія Герасимовича в Полтавському слідчому ізоляторі строком на 60 діб, в межах строку досудового розслідування, а саме до 17:30 22 жовтня 2020-го року. 

Нагадаємо, подія сталася 20 червня близько 17-ї години у Кременчуці. Це відео з місця події. У приміщенні «Швидко гроші» чоловік у захисній масці завдав тілесних ушкоджень касиру – 35-річній жінці. Вона померла у реанімації. 25-го червня підозрюваного кременчуківця Сергія Горобця взяли під варту на два місяці. На суді чоловік розповів: вчинив розбійний напад через нестачу грошей та тиск кредиторів. Останнім він віддав понад 24 тисячі гривень, які забрав із сейфу «Швидко гроші». Кримінальне провадження розпочали за двома статтями – це розбій, спрямований на заволодінням майном у великих розмірах та умисне вбивство. Підозрюваному загрожує позбавлення волі від десяти до п’ятнадцяти років або довічне ув’язнення.

Стрічка новин