У Полтаві невідомі щоночі викидають будівельне сміття

У Полтаві по провулку Рибальському невідомі майже щоночі викидають будівельне сміття. Місцеві такою поведінкою сусідів обурені. Вони неодноразово звертались до всіх можливих інстанцій, втім, все марно. Що ж робити у таких випадках, знає Юлія Хаврель.

У Фейсбуці полтавець Олександр Доценко опублікував ось таке фото та відео. У дописі чоловік зазначив

вечером – относительная чистота, а ранним утром образовывается свалка строительного мусора, выброс которого в баки возле дома – ЗАПРЕЩЁН! Но здесь нарушитель пошёл дальше и свалил это всё возле баков!!!

Мешканці провулку Рибальського кажуть, така ситуація у них – майже щодня, до цієї картини вони вже звикли.

полтавка

- Постійно тут таке, так постійно.

полтавець

- Викидають ті, хто робить ремонт у своїй оселі. Є служби, котрі мають цим займатися.

У поліції кажуть, про таку проблему у місті вони знають, втім, довести чиюсь провину дуже складно, адже частіше за все просто немає доказів.

Марина Зінюха, начальник відділу зв'язків з громадськістю УПП у Полт.обл.

- Якщо виникає така ситуація, потрібно викликати поліцію. Поліція приїжджає, складає адмін.протокол і направляє його на розгляд адміністративної комісії. Останнім часом дуже рідко відбувається притягнення до відповідальності, оскільки дуже важко притягти до відповідальності ту людину, яка скоїла дане правопорушення. Відсутні докази.

Також копи додають, якщо ви стали свідком такої події, варто це зафіксувати на телефон, щоб можна було довести провину конкретної людини. У разі притягнення до відповідальності правопорушника йому доведеться сплатити штраф від 340 до 1360 гривень.

Стрічка новин