Нові автобуси курсують проблемними маршрутами

На Садах-2 у Полтаві не їздять тролейбуси. Тому пенсіонерам доводилось платити за проїзд у приватних автобусах. У цьому році 20 нових комунальних автобусів почали курсувати проблемними маршрутами міста. На них діють пільги. Подробиці – дивіться далі.

Пенсіонерка Лариса Іванівна проживає на Садах-2. Майже щодня відвідує поліклініку. Йти далеко, тому доводиться користуватись громадським транспортом. Без пільг такі поїздки били по кишені. Тепер, коли у Полтаві з’явились нові автобуси, жінка заощаджує пенсію.

Поряд з пані Ларисою – теж пільговики. 

- Коли один автобус ходив за годинами, нас теж, мешканців Огнівки, влаштовувало. Тепер, коли 4 автобуси, це просто шикарно.

- Це дуже добре. Спасибі міській владі, що вони піклуються за пенсіонерів. Тому що Огнівка – це район такий, що тут немає ні тролейбусів, нічого. Від нього дуже важко виїхати.

За декілька хвилин і безкоштовно пані Лариса дісталась поліклініки. 

Лариса Корячко, полтавка

- Уже такий вік, хочеш не хочеш, а біологічно повинен. То до стоматолога, інші причини. Доводилось з мікрорайону, я живу у Садах. Не дуже було зручно. Одні маршрутки. А це для пенсіонера гроші. Ми звертались до нашої депутатки, до Олени Чірікової, щоб вона нам помогла у цьому. Бо люди дуже страждали, пенсіонери.

Цього року у Полтаві з’явилось 20 нових комунальних автобусів. Тепер вони курсують проблемними маршрутами. 

Олена Чірікова-Зоріна, депутат Полтавської міської ради

- Я заздалегідь звернулась до Шамоти Олександра Сергійовича, щоб у нас були такі направлення «ОЦЕВУМ» – «Паровоз» та «Центр» – «Огнівка». Адже, пенсіонерам це дуже важливо. Тому уже в лютому місяці цього року уже ці автобуси виїхали на маршрути. Пенсіонери, звичайно, дуже задоволені. Тому я вдячна Олександру Сергійовичу, своїй фракції за цю підтримку.

Пільгове перевезення – один з пріоритетів міської влади, говорить секретар міської ради Олександр Шамота. А згодом у Полтаві з’являться 40 нових тролейбусів. Це означає оновлення тролейбусного парку міста та перевага комунального транспорту над приватним.  

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- Купили цього року 20 нових автобусів. Це дає можливість нам відновити ті маршрути, які були колись давно, ще колишнім міським головою Олександром Мамаєм скасовані. Цього року відновили маршрут «ОЦЕВУМ» – «Паровоз», який не ходив 4 роки пільговий автобус. Ми відновили «Сади-2» – «Центр», запустили 2 автобуси. Ми відновили маршрут через Юрівку, також пільговий. Це дає можливість людям спокійно користуватись громадським транспортом. Особливо це стосується найбільш не захищених верств населення – пенсіонерів.

За словами депутатки Олени Чірікової-Зоріної, розв’язують проблему відсутності тролейбусного сполучення на Садах-2. Минулого року реконструювали вулиці Нікітченка та Огнівську. Цього року – Симона Петлюри. Це все кроки до того, аби у майбутньому на Садах-2 курсували тролейбуси. 

Стрічка новин