Полтавщина за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 - у зеленій зоні

Полтавщина за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 - у зеленій зоні

У той же час,  приріст нових випадків реєстрації хвороби COVID-19 у державі за останні 14 днів, порівняно з попередніми двома тижнями становить більш як 30%.

З початку пандемії в області на COVID-19 захворіло 533 людини. Незважаючи на зусилля медиків, 15 пацієнтів померло. Ще не одужали, продовжуючи лікування, 130 осіб.

Лише за останню добуз 13-го на 14-те серпня, в області зареєстровано 17 лабораторно підтверджених випадків захворювання.

Серед цих випадків 11 людей прибули з інших регіонів, – з міст Одеса, Трускавець, Рівне, населених пунктів Тернопільської, Луганської, Івано-Франківської та Харківської областей. Ці регіони повністю або частково віднесені до «червоної» та «помаранчевої» зон, до того ж рівень захворюваності в цих областях продовжує зростати.

На даний час Полтавщина за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 відноситься до «зеленої» зони адаптивного карантину завдяки загальним зусиллям влади, медиків, працівників підприємств та окремих громадян.

У той же час, приріст нових випадків реєстрації хвороби COVID-19 у державі за останні 14 днів, порівняно з попередніми двома тижнями становить більш як 30%. Як бачимо міграція людей по Україні та за кордон, а також розслаблення щодо виконання карантинних вимог,  сприяє розповсюдженню коронавірусної хвороби і призводить до зростання захворюваності й в нашій області.  

Збільшення кількості захворювань може призвести до посилення вимог карантину та переведення області із «зеленої зони» адаптивного карантину у «помаранчеву» або навіть «червону» з жорсткими обмеженнями.

Які регіони України потрапили до червоної карантинної зони, читайте тут.

Стрічка новин