Зеленський анонсував три етапи підвищення мінімальної зарплати

Зеленський анонсував три етапи підвищення мінімальної зарплати

Законопроєкт президента передбачає збільшення з 1 вересня мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень.

Президент Володимир Зеленський заявив, що збільшення з 1 вересня мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень, яке передбачене президентським законопроєктом, – це перший етап. Так, протягом 2021 року мають бути реалізовані ще два етапи підвищення, передає УТ.

Як зазначається, глава держави звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня та закликав народних депутатів підтримати законопроект щодо збільшення розміру мінімальної заробітної платні.

"Впевнений, що депутати проголосують законопроект, поданий від президента України, за збільшення мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до шести тисяч гривень. І впродовж 2021 року буде третя частина – ми збільшимо до шести з половиною тисяч гривень", – цитує Зеленського його пресслужба.

За словами президента, після підвищення мінімальної заробітної плати зростуть доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати.

Стрічка новин