Батьків, які використовували 4-річну доньку для створення порнофільмів, ув’язнили на 12,5 років

 Подружжя викрили у червні 2018-го на Дніпропетровщині. Від дня затримання минуло понад 2 роки. Вирок винесла колегія суддів Кривого Рогу. Подробиці – дивіться у сюжеті.

Чоловік, якому на момент затримання було 29 років, та його 30-річна дружина родом з Кавказького регіону. Вони фільмували статеві акти з 4-річною донькою та продавали порнографічне відео «клієнтам» за криптовалюту. Для розсилки «пропозицій» використовували месенджер. Також влаштовували платні онлайн-трансляції.

Андрій Гарастюк, т.в.о. начальника поліції Полтавщини

- Подружжя затримали у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Під час обшуку у квартирі, яку орендувала родина, поліція вилучила комп’ютерну та відеотехніку, що використовували для створення й поширення порнографічної продукції.

Понад рік тривало досудове розслідування щодо 63 епізодів злочинної діяльності «родинного підряду». Ще стільки ж часу знадобилося для судового розгляду 15 томів кримінального провадження.

Андрій Гарастюк, т.в.о. начальника поліції Полтавщини

- На початку серпня 2020 року колегія суддів Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу визнала чоловіка і жінку винними у скоєнні злочинів, передбачених п’ятьма статтями Кримінального кодексу України: торгівля людьми, зґвалтування, сексуальне насильство, розбещення неповнолітніх та виготовлення, збут і розповсюдження порнографічної продукції.

Суд призначив подружжю 12 з половиною років позбавлення воді. 

Стрічка новин