Проєкт «Вільна книга» від ОМЦ

Від фантастики, мотивуючих бестселерів до філософських притч. Працівники обласного молодіжного центру запустили новий читацький проєкт «Вільна книга». Молоді люди можуть безкоштовно обмінюватись сучасною літературою, щоправда, виконуючи певні правила акції.

Читати – модно, впевнені молодіжні працівники, а ще – обмінюватись не тільки книгами, а й враженнями. Тому тут зібрали добірку сучасних творів, цікавих для молодіжної аудиторії, які надихають, мотивують, вчать, залишають із філософськими питаннями та навіть провокують.

Аліна Мельник, учасниця проєкту «Вільна книга»

- Виникла така ідея – зробити такий дуже цікавий проєкт. Я сама дуже люблю читати. Принесла свої книжечки. Думаю, це класно – поділитись своїми інтересами з другими людьми.

Проєкт «Вільна книга» – це не буккросинг, тобто, не обмін книжками. Тут можна взяти літературу, аби її прочитати, та повернути. 

Анна Півень, заступниця директора обласного молодіжного центру

- Ви можете взяти цю книгу, котра в нас уже є, але повернути її в тому ж стані, в якому Ви взяли, тобто, в прекрасному. Ми даємо два тижні на прочитання, і якщо Вам треба продовжити, просто телефонуєте нам, нас попереджаєте.

Молодь та підлітки нині цікавиться літературою з психології, бізнес коучингу, тревел-сторіс, романами українських сучасників, розповідає команда центру для молоді. Також активісти приймають книги у подарунок. 

Анна Півень, заступниця директора обласного молодіжного центру

- Всі представники нашої команди є книгоманами. В кожного з нас є своя унікальна бібліотека. І ми впевнені, що є такі люди, як і ми, які хотіли б дати своїй книзі «другий шанс».

«Забронювати» книжку можна на соціальний сторінках обласного молодіжного центру, або ж особисто, за адресою Міщенка,2. 

Стрічка новин