Витік хімічної рідини на пошті

У Кременчуці під час завантаження автівки «Нової пошти» з однієї із посилок витекла хімічна речовина.

Й почалося задимлення у кузові вантажівки. Про це розповіла речниця рятувальників області Світлана Рибалко. Працівники пошти викликали рятувальників. Автомобіль розвантажили й винесли посилку із речовиною, яка мала різкий хімічний запах, каже Світлана Рибалко.

Світлана Рибалко, начальниця сектору зв'язків зі ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини 

- Рятувальники у спеціальних хімічних костюмах, а також в апаратах захисту органів дихання та зору витягли цю каністру – перенесли на безпечну відстань: від будівель, від людей, і передавли на охорону працівникам цього підприємства. Потім вони зробили заміри хімічних сполук у повітрі – ніяких хімічних сполук не виявлено. Через подію постраждалих немає.

Євген Тафійчук, директор з розвитку мережі «Нової пошти»

- Посилку з небезпечним вмістом було видалено від решти відправлення. За попередніми даними, в ній знаходився пероксид водню. Такий вид відправлення належить до заборонених до відправлення вантажів. Посилки клієнтів не постраждали: вони були перевантажені в інші автомобілі для подальшої відправки. Всі відправлення візуально оглядаються перед прийманням на відділення. Але бувають різні випадки. Бувають такі випадки, коли клієнти відправляють рідини без маркування або «розпізнавчих знаків», тоді це тільки на відповідальності відправника.

Стрічка новин