У парку «Перемога» активісти встановили велопарковки

Полтавці, котрі підтримують велорух, власноруч поставили 7 стоянок. Що їх наштовхнуло на такий вчинок, дізнавались наші журналісти.

Озброївшись лопатами, цементом та гарним настроєм, небайдужі полтавці допомогли у парку «Перемога» встановити велопарковки.

Ілля Яровий, полтавець

- Я вважаю, що я – мешканець Полтави, і це мій обов'язок – долучатись до таких активних подій міста. Тим паче, що велоінфраструктура – це важливий проєкт міста, тому я тут.

Роман Широких, керівник міської робочої групи з розвитку велоінфраструктури

- Сьогодні зібрались небайдужі люди, які волонтерською працею просто захотіли допомогти в корисній справі. Сьогодні ми почали встановлювати парковки, не знаю, чи закінчимо ми сьогодні, чи ні, але справу вже розпочато.

Заступниця директора парку «Перемога» Катерина Бабіч каже, це дуже добре, що полтавці допомагають муніципальним працівникам. Вона впевнена, це маленький, але вагомий крок до розбудови велоінфраструктури у нашому місті.

Катерина Бабіч, заступниця директора парку «Перемога»

- У нас у парку були парковки, котрі стояли у приміщенні. Це ще ті парковки, котрі купляли по програмі «Полтава туристична». Ми їх підфарбували. Тобто, зробили так, щоб велосипедистам було зручніше вже сьогодні. Ми розуміємо, що у нас немає ідеальних велодоріжок, але є люди, котрі приїжджають у парк, діти на самокатах.

Волонтери встановили 7 велопарковок.

Стрічка новин