Мешканці селища Дублянщина під Полтавою потерпають від руху вантажівок

За словами людей, вантажівки розбивають не тільки дороги, але й руйнують будинки місцевих. Рух великогабаритного транспорту через вулиці Сакко та Героїв Праці не припиняється. Поліція оштрафувати водіїв не може. Чому, дізнавалась Юлія Хаврель.

Мешканці вулиць Сакко та Героїв Праці вже два роки потерпають від руху перевантажених автівок. Кажуть, з тоннами вантажу вони їздять зранку і до ночі. Від цього руйнуються домівки.

Ольга Барсукова, мешканка с.Дублянщина

- Ви розумієте, що вулиця Сакко збудована в 40-х роках минулого століття. Тут безліч будинків, які старі й тріщать від цих вантажівок. Як показує практика, вантажівка, яка перевозить пісок, має вагу понад 50 тонн.

За допомогою люди звертались до патрульної поліції. Там їм пояснили, що оштрафувати водіїв вантажівок не можуть, адже ті за фактом нічого не порушують. На вулиці не встановлено дорожнього знаку, котрий забороняв би їм рух.

Марина Зінюха, начальник відділу зв'язків з громадськістю УПП у Полт.обл.

- Управлінням патрульної поліції у Полтавській області було надано вимогу до управління ЖКГ, щоб встановити даний знак. За інформацією управління УЖКГ, даний знак буде встановлений найближчим часом.

Коли ж саме встановлять дорожній знак – нам дізнатись не вдалося. В управлінні житлово-комунального господарства коментувати на камеру відмовились.

Віталій Худолій, заступник начальника УЖКГ Полтавського МВК

- Доброго дня. Вас турбує журналістка телеканалу «Центральний». Зручно розмовляти?

- Ні, не зручно.

- А коли вам буде зручно розмовляти?

- Звертайтесь з письмовим запитом на управління ЖКГ, якщо у вас є якісь питання.

- А так ви не надасте мені коментар?

- В мене зараз немає часу. До побачення. 

Стрічка новин