Біополе бджолиної сім’ї лікує людину

Це стверджують ті, хто займається пасічництвом. А хворі, які боролися з недугою за допомогою бджіл, залишаються задоволені таким методом. Молоде подружжя з Гадяча облаштувало у своєму господарстві апібудиночок. Відвідати його запросило і нашу знімальну групу.

Олексій Дубчак і Віта Новицька із Гадяча облаштували на своєму подвір'ї зону відпочинку. За півроку встановили баню-бочку, чан, а родзинкою став апібудиночок. Втім, спочатку подружжя займалося пасічництвом, вивчало спеціалізовану літературу. Розповідають: їх рідні теж колись займалися бджолярством. А тому це справа, по суті, сімейна.

Віта Новицька, мешканка м.Гадяч

- Дід займався, батько у молодості займався. І у нас у принципі інвентар був, вулики були. І він спочатку купляв бджолосім’ї, а потім тільки маток купує. Щоб вони були молоді, плодовиті і так далі.

Віта Новицька каже: займаючись бджолами, майже одразу зацікавилися апітерапією. Для цього побудували спеціальний дерев'яний будинок. Жінка детально описує його структуру.

Віта Новицька, мешканка м.Гадяч

- Там є лежанка. Під цією лежанкою (принцип вулика) стоять рамки. Зверху воно накривається дощечками, у яких є сіточки з дирочками. Через ці сіточки виходить повітря з вулика, виходить тепло з вулика.

Бджоли у період, коли виводять потомство, підтримують температуру близько 37 градусів і створюють так званий білий шум. Він позитивно впливає як на емоційний стан людини, так і на фізичне здоров'я.

Віта Новицька, мешканка м.Гадяч

- Бджоли крилами, коли дуже жарко, вони крилами вентилюють ці вулики. Коли дуже холодно, то вони, навпаки, гріють своє кубло і розплід. Відповідно, це діє, як мікромасаж. Ти лежиш, розслабляєшся. Воно таке, як мантра. Іще називають білим шумом.

Гадяччанка Леся Зливко особисто переконалася у перевагах і користі апітерапії.

Леся Зливко, мешканка м.Гадяч

- Я зіткнулася із такою проблемою – біль у хребті, у суглобах. І вирішила спробувати апітерапію – сон на вуликах. Після третього сеансу уже я відчула полегшення, покращився сон, взагалі самопочуття стало набагато кращим.

А наступного разу Леся Зливко взяла із собою ще й доньку, у якої теж виникали проблеми зі здоров'ям.

Леся Зливко, мешканка м.Гадяч

- Також я приводила свою донечку із симптомами: із нежиттю. І от уже після двох сеансів у неї вже було дихання чистим. І дитина вже майже здорова. Тому я вважаю, що це дуже корисно. І взагалі, я думаю, що ще не раз відвідаю цей будиночок.

Господарка апібудиночка каже: до терапії бджолами нині стало звертатися усе більше людей. Ефект сильний, стверджує Віта Новицька, і відчувається майже одразу. Окрім того, бджолярка переконує: у комах сильне біополе, як у здорової людини. А отож, воно ефективно лікує недуги.

Віта Новицька, мешканка м.Гадяч

- Біополе бджіл (бджолиної сім’ї) розходиться приблизно на півметра. І коли людина лежить на цьому лежаку, вона знаходиться у біополі бджіл і відновлює своє біополе. Виходить, якщо біополе людини щільне – хвороби проходять менше.

Стрічка новин